Cartamundi Polska - Home

Witamy w Cartamundi Polska

Cartamundi jest światowym liderem w produkcji kart do gry i gier karcianych oraz gier planszowych. W Polsce jesteśmy obecni od 1991 roku i cały czas dynamicznie się rozwijamy. Produkujemy najwyższej jakości karty do gry, gry karciane, a od niedawna również gry planszowe. Pomimo tego, że żyjemy w czasach rosnącej popularności gier online i aplikacji mobilnych, pozostajemy wierni tradycyjnym formom wspólnej gry i jej magii.

Przygotowanie do druku
Proofing
Makiety
Druk
Cięcie
Opakowania
...

Dzielimy się magią wspólnej gry!

Cartamundi Polska jest członkiem globalnej rodziny producentów kart do gry, gier karcianych i gier planszowych. Jednak to nie wszystko - jesteśmy profesjonalnymi konsultantami, którzy doradzą Tobie i Twojej firmie rozwiązania promocyjne i marketingowe, które sprawdzają się na całym świecie. Nasza grupa jest liderem w produkcji i dystrybucji kart do gry i gier planszowych. Na pewno już poznałeś gry kryjące się pod takimi tytułami jak: Monopoly®, UNO®, Magic the Gathering®, Zgadnij Kto To?®, Pokémon®, czy Cluedo®. Nadszedł czas, by poznać nas – ich producentów.
Chcesz wiedzieć jaki jest nasz sekret? Wykwalifikowana kadra, która przekłada swoje doświadczenie oraz pasję na każdą grę jaką produkujemy. Nasi współpracownicy żyją i pracują na całym świecie, od Singapuru po Brazylię, od Sztokholmu po Dallas i Tokio.

 
 
 
 
 

Ładowanie

Przepraszamy, nie znaleźliśmy żadnych projektów.

Skontaktuj się z nami
poprzez wypełnienie formularza poniżej!