Cartamundi Polska - Home

Witamy w Cartamundi Polska

Cartamundi jest światowym liderem w produkcji kart do gry i gier karcianych, oraz gier planszowych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą obecną na rynku od roku 1991. Produkujemy najwyższej jakości karty do gry, gry karciane, oraz od niedawna również gry planszowe. Obserwujemy duży wzrost sprzedaży tych produktów pomimo tego, że żyjemy obecnie w czasach, w których hazard online i aplikacje mobilne stają się coraz bardziej popularne.

Przygotowanie do druku
Proofing
Makiety
Druk
Opakowania
Cięcie
...

Dzielimy się magią wspólnej gry!

Cartamundi Polska jest członkiem globalnej rodziny producentów kart do gry, gier karcianych i gier planszowych. Jednak to nie wszystko - jesteśmy profesjonalnymi konsultantami, którzy doradzą Tobie i Twojej firmie rozwiązania promocyjne i marketingowe, które sprawdzają się już w firmach na całym świecie. Obecnie jesteśmy największym producentem i dystrybutorem kart do gry i gier planszowych na świecie.
Na pewno znasz dobrze gry znanych marek, takich jak Monopoly®, UNO®, Magic the Gathering®, Zgadnij Kto To? ®, Pokémon® czy Cluedo®, no cóż my produkujemy je na co dzień.

Chcesz wiedzieć jaki jest nasz sekret? Wykwalifikowana kadra, która przekłada swoje doświadczenie oraz pasję na każdą grę jaką produkujemy. Nasi współpracownicy żyją i pracują na całym świecie, od Singapuru po Brazylię, od Sztokholmu po Dallas i Tokio.

 
 
 
 
 

Ładowanie

Przepraszamy, nie znaleźliśmy żadnych projektów.

Skontaktuj się z nami
poprzez wypełnienie formularza poniżej!