Przyspieszamy, abyś Ty mógł zwolnić.

Cartamundi jest światowym liderem wśród producentów kart do gry i gier planszowych.Dynamicznie rozwijamy naszą działalność, której podstawą od zawsze jest doskonała jakość. Podczas, gdy mobilne aplikacje podbijają wszystkie rynki, my w dalszym ciągu tworzymy karty do gry i gry planszowe.

Jak to możliwe? To dla tego, że nasze karty i gry mają w sobie to coś, czego ludzie poszukują w życiu – dzielenie się radością.To paradoks naszych czasów. Niecierpliwie oczekujemy wszelkich przyjemności. Pragniemy, by nasze smartfony były jeszcze bardziej smart. By zakupy były łatwiejsze, a dostawy szybsze. Tęsknimy do wizualnych doznań.

Jednocześnie wszystko, czego pragniemy, to kupić dla siebie odrobinę czasu po to… by móc na chwilę zwolnić.

Cartamundi jest po to, by Ci w tym pomóc. Jeżeli chcesz się oderwać od codziennego wyścigu do chmur, my oferujemy Ci coś realnego. Naszych kart i gier możesz dotknąć i czerpać z nich wielką radość wspólnej zabawy. My nie tworzymy tylko produktu, tworzymy chwile spędzane wspólnie.

Owszem, to epoka Ubera i AirBnB, Netflixa i Spotify. To czas robotów, dronów i drukarek 3D. Rozrasta się „Internet rzeczy”. Jest to jednak również nowa era gier karcianych i planszowych.

Tak, to naprawdę wspaniały czas dla szefa grupy, której misją jest dzielenie się magią wspólnej gry.

 

Katalog 2018

 

Jeśli chcesz się z nami skontaktować wypełnij ponizszy formularz!

    Skontaktuj się z nami poprzez wypełnienie formularza poniżej!