Twój prototyp w kilku krokach

W zaledwie kilku krokach możesz stworzyć własny prototyp!

W magazynie komponentów możesz wybrać komponenty do swojej gry. W magazynie dostępnych jest wiele rodzajów pudełek, planszy do gry, kart, regulaminów i żetonów.
W następnym kroku możesz przesłać swoje grafiki.
Po otrzymaniu wpłaty (kartą kredytową Visa i Master Card) produkujemy i wysyłamy gry kurierem.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie na rynku

Platforma Make My Game powstała z myślą o twórcach gier, którzy chcieliby przygotować własne prototypy. Zastosowań takich prototypów jest mnóstwo!

Można je sprzedawać, przygotować z ich pomocą profesjonalną prezentację na platformie finansowania społecznego (crowdfunding), wysłać do potencjalnych dystrybutorów lub licencjobiorców lub po prostu mieć w portfolio lub swojej kolekcji własną grę w wysokiej jakości. Swoje prototypy na platformie Make My Game mogą zamówić również wydawcy gier, którzy potrzebują kilku próbek do przetestowania przez graczy, chcą zaprezentować różne wersje gry w ramach panelu marketingowego lub w ostatniej chwili postanowią dodrukować kilka kopii do pokazania partnerom handlowym na targach branżowych.

Od 1 do 50 zestawów!

Na platformie Make My Game można już zamawiać od 1 (jednego) do 50 zestawów! Zamówienia powyżej 25 zestawów mogą mieć nieco dłuższy czas realizacji, wynoszący 10 dni roboczych.
W sprawie zapytań dotyczących większych zamówień można kontaktować się z nami pod adresem info@makemygame.com.

     
    Specifications
    Product category